خدمات ما

میکرونیدلینگ


میکرونیدلینگ چیست؟ میکرونیدلینگ(Percutaneous Collagen Induction Therapy) که به درمان تحریک کلاژن سازی یا PCI نیز معروف است نوعی روش تحریک مکانیکال جهت ترمیم آسیب های ساختاری پوست است که منجر به بازسازی بافت آسیب دیده و تغییر یافته می گردد. هدف این درمان، بهبود ظاهر و عملکرد پوست می‌باشد.


اطلاعات بیشتر

جوان سازی و رفع چروک


با افزایش سن، ساختار پوست تغییر می‌کند. در سنین بالاتر ممکن است با چین و چروک، علائم پیری، ضخیم شدن، شل شدن و خشکی پوست مواجه شوید. فاکتورهای متعددی در جلوگیری از پیری پوست دخالت دارند که به سلامت و شیوه زندگی فرد وابسته است. مصرف سیگار و الکل، قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید، قرار گرفتن در معرض هوای سرد، ورزش نکردن، داشتن استرس، نداشتن خواب کافی، تغذیه نامناسب و … از عوامل شایع در ایجاد پیری پوست هستند.


اطلاعات بیشتر

از بین رفتن اسکار زخم و منافذ باز پوست


شکل‌گیری اسکار و جای زخم یک واکنش طبیعی است که بعد از حادثه یا جراحی به وجود می‌آید و راهی است که بدن از طریق آن به بازیابی و بهبودی ساختار آسیب‌دیده خود می‌پردازد. بافت اسکار ممکن است بافت‌های سطحی را در برگیرد یا شامل بافت‌های عمیق‌تر زیر پوست مانند عصب‌ها و تاندون‌ها شود. متخصصین زیبایی روش‌های درمانی متنوعی را پس از بهبود ناحیه آسیب‌دیده پیشنهاد می‌دهند. زمان درمان اسکار به نوع جراحت پوستی یا جراحی بستگی دارد.


اطلاعات بیشتر