بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد برای مردان
لیزر موهای زائد برای مردان
سپتامبر 10, 2018
لیزر موهای زائد برای آقایان
لیزر موهای زائد برای آقایان
سپتامبر 2, 2018
بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد

بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد

رعایت نکات مربوط به بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد ، سبب تسریع اثربخشی لیزر خواهند شد.

بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد

بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد

بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد

حذف موهای زائد با لیزر

برای از بین بردن موهای زائد روش های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله پیرامون لیزر موهای زائد صحبت خواهیم کرد. جهت رهاشدن از تکرار روش های موقت رفع موهای زائد در یک بازه زمانی مشخص توصیه می شود، روش لیزر را جایگزین دیگر روش ها کنید.

مرکز لیزر موهای زائد در کرج با تجهیز پیشرفته ترین دستگاه ها آمادگی خدمات رسانی به شما عزیزان را اعلام می نماید. موهای زائد بدن و صورت توسط لیزر نازک و کم می شود. اما به یاد داشته باشید، این موها به طور کامل از بین نمی روند. تعداد جلسات لازم برای انجام لیزر بین 6 الی 8 جلسه متغیر می باشد. شش جلسه اول بعد از یک ماه و دو جلسه آخر (جلسه هفتم و هشتم) بعد از یک ماه و نیم به تمدید مجدد نیاز دارد. به یاد داشته باشید، تمدید جلسات در زمان معین شده بایست به طور منظم و دقیق انجام شود، زیرا شارژ به موقع لیزر روی نتیجه نهایی آن نیز تأثیر گذار خواهد بود. پس از اتمام جلسات در صورتی که مشکل هورمونی نداشته باشید، تعداد موهای زائد بسیار کم می شود. بنابراین توصیه می شود،  قبل از شروع استفاده از لیزر، هورمون های بدن خود را تست کنید.

بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد کدامند؟‌

  • در صورتی که فرد آفتاب گرفته باشد، بعد از استفاده از لیزر شاهد ایجاد لکه های سفید در پوست خود خواهد بود.
  • کلیه وضعیت دستگاه لیزر بایست بر اساس نوع و جنس پوست افراد نیز تنظیم شود در غیر اینصورت منجر به تاول و لک و زخم می شود.
  • در صورت دستکاری کردن زخم و رعایت نکردن مراقبت های بعد از لیزر ، جای اسکار ایجاد شده باقی می ماند.
  • قبل از انجام لیزر در مورد متخصص مربوط تحقیقات لازم را انجام دهید. بدین ترتیب به مشکل برخورد نمی کنید.

    اثر بخشی لیزر روی غدد لنفاوی

تحقیقات نشان می دهد میزان نفوذ انرژی لیزر در پوست بسیار کم است و به بافت های زیرین آسیب نمی رساند. جالب است بدانید، گرمای آزاد شده از لیزر به اندازه ای نیست که به عمق بافت پوست راه یابد. بر عکس تصور افراد، اثر بخشی لیزر روی غدد لنفاوی منفی نیست. لیزر زیر بغل یا بیکینی به بافت سینه یا بخش های داخلی بدن هیچ گونه ارتباطی نداشته و آسیب وارد نمی کند. لازم به ذکر است، زنان باردار و شیرده با استفاده از IPL ‌می توانند موهای زائد بدن و صورت خود  را از بین ببرند.

IPL چیست؟

اثر بخشی لیزر با IPL

IPL در واقع سیستم های نور شدید پالسی است، اما با لیزر اشتباه نگیرید. این دستگاه حاوی فلش لامپ های زنون است که نور با طول موج بسیار بالا ایجاد می کند. این نور روی پوست بی آنکه آسیبی وارد کند،‌اثر بخشی متفاوتی خواهد داشت.  کاربردهای دستگاه IPL  متفاوت است و هر یک از افراد با توجه به نیاز خود می توانند از آن بهره مند شوند. یکی از مهم ترین کارایی IPL ، حذف موهای زائد است. در کلینیک تخصصی تارا صفاری می توانید این روش را تجربه نمایید.

لینکهای مرتبط 

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

مزایای لیزر موهای زائد

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد 

طریقه از بین بردن موهای زائد 

رفع موهای زائد

جوانسازی پوست در کرج 

شفاف سازی پوست در کرج 

مرکز لیزر در کرج 

مرکز جوانسازی پوست و میکرونیدلینگ در کرج