سوالات متداول پیرامون میکرونیدلینگ

اقدامات قبل و بعد از هایفوتراپی
اقدامات قبل و بعد از هایفوتراپی
آگوست 19, 2018
روش درمانی هایفوتراپی در کرج 
روش درمانی هایفوتراپی در کرج
آگوست 19, 2018
پرسش و پاسخ پیرامون لیزر درمانی

پرسش و پاسخ پیرامون لیزر درمانی

در این مقاله سعی کردیم به سوالات متداول پیرامون میکرونیدلینگ پاسخ صحیح دهیم. کاندیدای استفاده از میکرونیدلینگ دقت نمایند.

سوالات متداول پیرامون میکرونیدلینگ

سؤالات متداول درباره هایفوتراپی

سوالات متداول پیرامون میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ چیست؟‌ (Micro Needling)

پاسخ: میکرونیدلینگ به عنوان شیوه جدید درمانی برای افرادی که از عارضه های پوستی رنج می برند، بسیار کارآمد می باشد. در این فرآیند کلاژن سازی به صورت کاملاً طبیعی صورت می گیرد. الاستین و کلاژن ایجاد شده هر گونه عارضه پوستی را برطرف می سازد. یادآوری می کنیم، تمامی مراحل ذکر شده توسط درماپن انجام می شود.

طریقه انجام میکرونیدلینگ چگونه است؟ 

پاسخ: ابزار درماپن در لایه های درم و اپیدرم سوراخ ایجاد می کند و در آن نفوذ می نماید. خونریزی های حاصل شده بسیار کم و کنترل شده می باشد. بدن پس از نشان دادن واکنش، به بازسازی آن نیز می پردازد. پس از آن دو فاکتور مهم به نام الاستین و کلاژن به وجود می آید. آنچه شما را به نتیجه مطلوب خود می رساند، بهبود بخشیدن جای زخم و بخیه و جوش ، چین و چروک ها و ترک های پوستی و غیره می باشد.

میکرونیدلینگ چه تأثیر روی بدن دارد؟ 

پاسخ: روش میکرونیدلینگ ، در راستای درمان و برطرف سازی مشکلات پوستی از کارایی زیادی برخوردار می باشد. به طور مثال:‌ جوانسازی پوست – ترمیم جای بخیه، جوش، سوختگی و بریدگی – رفع ترک های پوستی – برطرف سازی چین و چروکهای عمیق و سطحی.

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ چگونه است؟ 

پاسخ: استفاده از ضدآفتاب های زینک دار – اسید هیالورونیک قرمزی حاصل شده را کم می کند ـ  لوازم آرایشی که استفاده می کنید حتما از برند معتبر باشد.

میکرونیدلینگ چه مزیت هایی دارد؟ 

پاسخ: هزینه آن منطقی و مقرون به صرفه است – برای انواع رنگ های پوستی قابل اجراست – سوزن های درماپن حساسیت زا نمی باشند – میکرونیدلینگ در تمامی نواحی بدن مثل :‌ سر – صورت – چشم – دهان – گردن و بدن کارایی دارد.

در صورت برطرف نشدن پاسخ سؤالات با ما در تماس باشید.

میکرونیدلینگ

سایر لینکهای مرتبط

میکرونیدلینگ و هزینه انجام آن 

تاثیر میکرونیدلینگ در جوانسازی پوست 

طریقه انجام میکرونیدلینگ 

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ 

مزایای میکرونیدلینگ چیست؟

درباره میکرونیدلینگ و کاربردهای آن 

میکرونیدلینگ چیست؟ 

مرکز جوانسازی پوست و میکرونیدلینگ در کرج