لیزر موهای زائد برای آقایان

بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد
بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد
سپتامبر 2, 2018
باورهای غلط لیزر موهای زائد
باورهای غلط لیزر موهای زائد
سپتامبر 2, 2018
لیزر موهای زائد برای آقایان

لیزر موهای زائد برای آقایان

لیزر موهای زائد برای آقایان ، موضوعی است میان مردان جایگاه ویژه ای یافته است. جهت کسب اطلاعات صحیح در این زمینه با ما همراه باشید.

لیزر موهای زائد برای آقایان

لیزر موهای زائد برای آقایان

لیزر موهای زائد برای آقایان

رفع موهای زائد با لیزر

همانطور که بانوان به دنبال روشی صحیح برای رفع موهای زائد خود هستند، آقایان نیز مستثنی نمی باشند. با مراجعه به مرکز تخصصی لیزر کرج می می توانند هر قسمت از بدن خود مانند: (گردن و شانه ها – ناحیه تناسلی – قفسه سینه و شکم – پشت بدن و خط فک و گونه ها)  را تحت درمان لیزر قرار دهند. جهت مشاوره می توانید با ما در تماس باشید.

فرآیند حذف موهای زائد از بدن و صورت عملی زمان بر و پر هزینه است. آقایان از روش های زیادی مانند تیغ، اپیلاسیون، وکس و غیره استفاده می کنند. نکته قابل توجه این است که به منظور تکرار روش مذکور ممکن است پوست آنها تحریک شود و در نهایت آسیب ببیند. پیشنهاد ما برای مردان، رفع موهای زائد به کمک لیزر است. بعد از چند جلسه لیزر درمانی ، بخش وسیعی از بدن تحت درمان قرار می گیرد و از دست موهای زائد برای همیشه رها می گردند. قابل ذکر است، تکنسین با در نظر گرفتن فاکتورهایی مانند: نوع ، رنگ مو و شرایط عمومی پوست فرد می تواند شما را در رساندن به نتیجه مطلوب و ایده آل خود یاری نماید.

تأثیر رنگ مو در لیزر درمانی

اشعه لیزر، جذب موهای بلوند، سفید، قرمز ،خاکستری و بور نمی شود، بنابراین آقایانی که موهای تیره (مشکی و قهوه ای) دارند، بهترین کاندیدای لیزر درمانی محسوب می شوند. تضاد رنگی پوست و مو یک عامل مهم است که در لیزر باید مورد توجه قرار گیرد. افرادی که پوست تیره دارند، نور لیزر را به اندازه کافی جذب فولیکول مو نمی کنند. تعداد جلسات درمانی برای هر فرد متفاوت است و به عوامل اشاره شده بستگی دارد. رویش موهای زائد بعد از لیزر به طور کامل صفر نمی شوند ولی بسیار ظریف و نازک می رویند.

اقدامات قبل از لیزر درمانی آقایان

امروزه لیزر موهای زائد برای آقایان ، طرفداران زیادی پیدا کرده است. بهتر از قبل از اینکه تحت درمان قرار گیرید نکات ذیل را مورد توجه قرار دهید:

  • آقایان بهتر است، قبل از لیزر ، گزینه برنزه شدن یا آفتاب گرفتن را فراموش کنند. در پروسه لیزر درمانی، دستگاه لیزر روی موهای تیره فرد تمرکز می کند. با تیره شدن پوست در اثر آفتاب یا برنزه شدن ، تشخیص لیزر در مو و پوست دچار خطا می شود و دیگر عملکرد درستی نخواهد داشت و پوست را می سوزاند.

 

  • پیشنهاد ما به آقایان این است که اگر تصمیم به لیزر درمانی دارند، از اپیلاسیون یا وکس دوری کنند. این دو روش موهای زائد را از ریشه بر می دارد و  دیگر لیزر روی آنها نمی تواند مانور دهد. تنها راه صحیح رفع موهای زائد قبل از لیزر ، روش شیو کردن است زیرا با شیو کردن، ریشه مو که حاوی فولیکول مو می باشد، از بین نمی رود.

لینکهای مرتبط 

پرسش و پاسخ پیرامون لیزر درمانی

باورهای غلط لیزر موهای زائد 

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

مزایای لیزر موهای زائد

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد 

طریقه از بین بردن موهای زائد 

رفع موهای زائد

جوانسازی پوست در کرج 

شفاف سازی پوست در کرج 

مرکز لیزر در کرج 

مرکز جوانسازی پوست و میکرونیدلینگ در کرج