لیزر موهای زائد برای مردان

پرسش و پاسخ پیرامون لیزر درمانی
پرسش و پاسخ پیرامون لیزر درمانی
سپتامبر 14, 2018
بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد
بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد
سپتامبر 2, 2018
لیزر موهای زائد برای مردان

لیزر موهای زائد برای مردان

امروزه لیزر موهای زائد برای مردان ، طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این مقاله سعی کردیم پیرامون لیزر درمانی اطلاعات صحیحی در اختیار افراد قرار دهیم.

لیزر موهای زائد برای مردان

لیزر موهای زائد برای مردان

لیزر موهای زائد برای مردان

لیزر موهای زائد و کاربرد آن

امروزه علاوه بر بانوان، آقایان نیز می توانند از لیزر برای رفع موهای بدن و صورت خود نیز استفاده کنند. آنها می توانند از دست رشد غیر عادی موهای بدن خود رها شوند. مردان شناگر، دوچرخه سوار و ورزشکار برای رفع موهای زائد بدن از مزایای روش لیزر درمانی می توانند بهره مند شوند. بعد از اتمام جلسات لیزر درمانی ، رویش موهای زائد به شکل نازک و ظریف تغییر پیدا خواهد کرد. لیزر موهای زائد برای مردان ، با هدف نازک تر کردن موهای پشت و سینه انجام می گیرد. لیزر موهای زائد برای مردان ، در موارد ذیل کاربرد دارد:

  • موهای گوش
  • صورت
  • موهای گردن و پشت
  • خط ریش
  • موهای سینه

آقایان به انگیزه داشتن پوستی لطیف و نرم و همچنین بدنی عاری از مو و انجام خالکوبی ، لیزر درمانی را دنبال می کنند. آنها می توانند با انتخاب یک مرکز تخصصی لیزر به نتیجه مورد نظر خود برسند. مرکز لیزر کرج با کادر متخصص خود برای شما احساس راحتی و امنیت را ایجاد می کنند. فراهم نمودن دستگاه های استاندارد و مراقبت های بعد از لیزر از اقداماتی است که مرکز لیزر تارا صفاری به آن توجه ویژه ای کرده است.

تأثیر و عملکرد لیزر روی موهای زائد

لیزر میان مردان و زنان جایگاه ویژه ای پیدا کرده است و خوشبختانه همه آنها از نتیجه نهایی رضایت کامل دارند. همانطور که بانوان به زیبایی علاقه زیادی نشان می دهند، آقایان نیز با هدف رهایی از موهای زائد بدن خود، جزء متقاضیان لیزر درمانی قرار می گیرند. رویش موهای زائد در بدن مردان زیبایی و اعتماد به نفس آنها را پایین می آورد . آنها برای حذف دائم موهای زائد، لیزر را جایگزین روش های موقت می کنند. فرآیند تکمیل رشد موهای زائد طی مراحل : آناژن یا مرحله رشد – کاناژن یا فاز خاموشی و فاز ریزش انجام می گردد. فولیکول های مو که در فاز رشد هستند، با حرارت حاصل از انرژی گرمایی لیزر تخریب و در نهایت رویش موها متوقف می گردد. هنگامی که فولیکول های مو در این فاز می باشند، بیشترین اثر بخشی را از لیزر می گیرند . هر تعداد موهای زائد بدن که در این فاز (رشد) ، به راحتی مورد هدف اشعه لیزر قرار گرفته و از بین می روند.

لینکهای مرتبط 

بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

مزایای لیزر موهای زائد

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد 

طریقه از بین بردن موهای زائد 

رفع موهای زائد

جوانسازی پوست در کرج 

شفاف سازی پوست در کرج 

مرکز لیزر در کرج 

مرکز جوانسازی پوست و میکرونیدلینگ در کرج