هایفوتراپی در کرج

هایفوتراپی چیست؟
هایفوتراپی چیست؟
آگوست 1, 2018
درباره میکرونیدلینگ و کاربردهای آن
درباره میکرونیدلینگ و کاربردهای آن
آگوست 1, 2018
هایفوتراپی در کرج

هایفوتراپی در کرج

هایفوتراپی در کرج ، جدیدترین روش لیفتینگ صورت و گردن بدون جراحی است. هایفوتراپی در یک جلسه انجام می شود. افرادی که افتادگی پوست خفیف تا متوسط دارند می توانند جزء کاندیدای مناسب هایفوتراپی قرار بگیرند.

هایفوتراپی در کرج

هایفوتراپی در کرج

هایفوتراپی در کرج

هایفوتراپی و ماندگاری آن

به امواج اولتراسوند با فرکانس بالا هایفو می گویند. در روش هایفوتراپی ، تحریک سازی رشد کلاژن جدید و همچنین انقباض الیاف کلاژن، توسط انرژی میکرو امواج فراصوت صورت می گیرد. طی این روند یک لیفت طبیعی و نرمال بدون جراحی انجام می گردد. در تکنیک هایفوتراپی ، انرژی گرمایی از طریق امواج فراصوت جذب بافت پوست شده و پس از انقباض به سرعت سفت می شود. قابل توجه است: با کاهش کلاژن، فرم استحکام و سفتی و ارتجاعی پوست از بین می رود و در پوست چین و چروک و افتادگی ایجاد می شود. الیاف کلاژن در بدن باعث جلوگیری از تحلیل رفتن و جذب شدن پوست و استحکام بخشیدن به ساختارهای مختلف آن می باشد. به مرور زمان تاثیرات هایفوتراپی خود را نشان می دهد. به گونه ای که افتادگی از بین رفته و پوست کشیده می شود. با افزایش رشد پروتئین کلاژن جدید، بافت مستحکم پوست تشکیل می گردد. ماندگاری هایفوتراپی با در نظر گرفتن فاکتور های (سن، ژنتیک، میزان افتادگی و نوع رژیم غذایی) ، تقریبا دو سال است. برای همیشه جوان ماندن و زیبا به نظر رسیدن بهتر است این روش را هر یک یا دوسال یکبار شارژ کنید.

نحوه عملکرد هایفوتراپی

ابتدا یک دستگاه تصویر برداری روی سطح پوست قرار می گیرد. با این کار تصویر واضحی از پوست روی صفحه فرستاده می شود. پزشکان بدین طریق می توانند قسمت های مورد نظر را بررسی نمایند. این نقاط، نقاطی هستند که باید انرژی گرمایی به سمت آنها هدایت شود. در مرحله بعدی، در عمق مناسبی از زیر پوست، میزان کمی از گرمای متمرکز شده هدایت می شود. مولکول های چربی زیر پوست با انرژی امواج اولتراسوند به ارتعاش در می آیند. این عمل باعث افزایش درجه حرارت (56 درجه سانتی گراد)  بافت چربی زیر پوست می شود. در نهایت سلول های چربی آسیب دیده در مدت زمان کوتاهی متلاشی می شوند. حجم چربی ها با نکروز انعقادی در سلول های چربی، کم می شود. سلول های چربی بعد از تحت تاثیر قرار گرفتن حرارت، دچار انعقاد می شوند و پس از تخریب شدن از بین می روند. به طور معمول بعد از 8 الی 14 هفته درصد بالایی از درمان تکمیل می گردد. یک نکته مثبت در هایفوتراپی این است که هیچ آثاری روی پوست به جا نمی ماند و سطح پوست تحت تاثیر قرار نمی گیرد.

 هایفوتراپی در چه مواردی کاربرد دارد؟

زمان مورد نیاز برای لیفت با هایفوتراپی برای هر قسمت از بدن، 45 دقیقه زمان می برد. به خاطر داشته باشید مدت زمان درمان هر جلسه هایفوتراپی به بخش درمان شده نیز بستگی دارد. هایفوتراپی در موارد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. در ذیل به برخی از آنها اشاره می نمائیم:‌

  • کم شدن میزان عمق خطوط گریه و خنده
  • لیفت گونه ، ابرو ، پوست
  • از بین بردن غبغب
  • زاویه دار کردن فک و مشخص کردن خط آن
  • رفع افتادگی پلک بالا
  • برطرف ساختن چروک و خطوط گردن،صورت و حاشیه بیرونی چشم

لینکهای مرتبط

کاندیدای مناسب هایفوتراپی

رفع موهای زائد

شفاف سازی پوست در کرج 

مرکز لیزر در کرج 

مرکز جوانسازی پوست و میکرونیدلینگ در کرج 

لک صورت چیست؟

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ 

میکرونیدلینگ چیست؟ 

جوانسازی پوست در کرج