هایفوتراپی چیست؟

تاثیر لیزر روی زنان باردار
ممنوعیت های درمان با هایفوتراپی
آگوست 6, 2018
هایفوتراپی در کرج
هایفوتراپی در کرج
آگوست 1, 2018
هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی چیست؟ در هایفوتراپی تمام رخدادها در اعماق پوست انجام می گردد و سطح بیرونی آن آسیب نمی بیند.

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی چیست؟

درباره هایفوتراپی (HIFU)

جدیدترین روش کشیدن پوست گردن و صورت بدون جراحی، هایفوتراپی می باشد. این روش درمانی غیر تهاجمی تنها در یک جلسه انجام می پذیرد. افراد بعد از انجام هایفو می توانند به فعالیت روزمره خود ادامه دهند. امواج تابیده شده انرژی بالایی ندارند که در برخورد با پوست سوختگی ایجاد کنند.البته اثر این امواج هنگام تلاقی با یکدیگر در اعماق 1.5 تا 4.5 میلیمتری پوست تقویت می شوند. ایجاد حرارت در اثر کانونی شدن امواج اولتراسوند سبب انعقاد در نقطه مذکور می شود. این روش به صورت کاملا لیزری عمل کرده و هیچ گونه تیغ جراحی در آن به کار نمی رود. در هایفوتراپی، یک لیفت طبیعی از انرژی میکرو امواج فراصوت متمرکز شده جهت رشد کلاژن جدید و منقبض ساختن الیاف کلاژن ایجاد می گردد. الیاف کلاژن موجب مستحکم شدن بخش های متفاوت بدن می شود. علاوه بر آن مانع تحلیل رفتن و جذب شدن ساختارهای پوستی می شود. جالب است بدانید سفتی و شکل ارتجاعی طبیعی پوست با کم شدن کلاژن از بین می رود و در نهایت افتادگی و خطوط چین و چروک نمایان می گردد.

اثر بخشی تکنیک هایفوتراپی

افراد به مجرد اینکه عمل هایفو را انجام می دهند می توانند اثر بخشی آن را متوجه شوند. به مراتب پوست کشیده تر می گردد. مشخص شدن نتایج کامل تا 2 ماه طول می کشد و فرآیند بهبودی تا 6 ماه آینده ادامه دار خواهد بود. لازم است صبوری کنید.

کاندیدای مناسب هایفوتراپی

کسانی که تمایل به همیشه جوان ماندن دارند، می توانند از هایفوتراپی در سن 30 سالگی به بعد بهره مند گردند. معمولا افرادی که میزان افتادگی و شلی خفیف تا متوسط دارند نسبت به افتادگی های بیشتر، کاندیدای مناسب تری برای هایفوتراپی به شمار می روند. در صورتی که افتادگی پوست زیاد باشد و فرد تصمیم به جراحی لیفت نداشته باشد می تواند از الگوهای ترکیبی مانند هایفو و تزریق چربی با RF فرکشنال استفاده نماید. بدین ترتیب به نتیجه مطلوب خود خواهد رسید. به کسانی که نگران شل شدن پوست صورت و گردن در اثر رژیم غذایی هستند این نوید داده می شود که از روش هایفو استفاده نمایند.

لینکهای مرتبط 

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ 

مزایای میکرونیدلینگ چیست؟ 

درباره میکرونیدلینگ و کاربردهای آن 

میکرونیدلینگ چیست؟ 

جوانسازی پوست در کرج 

شفاف سازی پوست در کرج 

مرکز لیزر در کرج 

مرکز جوانسازی پوست و میکرونیدلینگ در کرج