همه چیز درمورد لیزر موهای زائد

چگونگی عملکرد لیزر موهای زائد
چگونگی عملکرد لیزر موهای زائد
سپتامبر 14, 2018
پرسش و پاسخ پیرامون لیزر درمانی
پرسش و پاسخ پیرامون لیزر درمانی
سپتامبر 14, 2018
لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

دانستن همه چیز درمورد لیزر موهای زائد سبب می شود، افراد در انتخاب روش لیزر با هدف رفع موهای زائد مصمم تر گردند.

همه چیز درمورد لیزر موهای زائد

همه چیز درمورد لیزر موهای زائد

همه چیز درمورد لیزر موهای زائد

تاثیر لیزر روی موهای زائد

جهت رفع موهای زائد از روش های متفاوتی استفاده می شود. لیزر درمانی یکی از این روش هاست. اخیراٌ لیزر میان آقایان و بانوان جایگاه ویژه ای یافته است. در لینک های مرتبط می توانید، درباره لیزر موهای زائد برای آقایان اطلاعات بیشتری کسب کنید. افرادی که تحت درمان لیزر قرار می گیرند، بعد از مدتی شاهد نازک و کم شدن موهای بدن خود می شوند. اما این موها از بین نمی روند، بلکه بین 60 الی 80 درصد آنها کم می شود. لیزر بین 6 الی 8 جلسه انجام می شود. شش جلسه اول ماهی یک بار به تمدید مجدد نیاز دارد و دو جلسه آخر هر یک ماه و نیم یک بار بایست مجدد شارژ شود. بعد از اتمام جلسات لیزر نتیجه مورد نظر خود را خواهید دید. خاطر نشان می سازیم که هر گونه مشکل هورمونی فرد باید قبل از شروع لیزر درمانی کاملاٌ برطرف شده باشد. مرکز تخصصی لیزر کرج با مجهز بودن به دستگاه IPL ، آمادگی خود را در ارائه بهترین کادر لیزر درمانی اعلام می کند.

رفع موهای زائد با IPL

برای رفع موهای زائد از دو سیستم لیزری و غیر لیزری استفاده می شود. IPL (سیستم های نوری) جزء دستگاه های شبه لیزری محسوب می شود. مزایای دستگاه IPL  شامل مواردی مانند: قدرت کافی جهت حذف موهای زائد ،‌ از لحاظ هزینه مقرون به صرفه و دسترسی به این دستگاه ممکن و آسان می باشد. پزشک مربوطه هنگام کار با این دستگاه، بر اساس نوع و جنس پوست هر فرد طول موج های متفاوتی را تعیین می کند. قابل ذکر است، نگران درد ناشی از IPL نباشید، زیرا میزان درد تا حد بسیار کم و قابل تحمل است. افرادی که آستانه تحمل پایین تری دارند، می توانند از پماد های بی حسی استفاده نمایند.

رابطه لیزر با غدد لنفاوی

بهتر است بدانید، لیزر روی غدد لنفاوی و باروری زنان هیچ اثر بخشی منفی نخواهد داشت. در صورتی که قسمت زیر بغل و بیکینی را لیزر می کنید، نفوذ اشعه آن به نواحی داخلی بدن مانند: بافت درونی سینه و تخمدان در حد چند میلی متر می باشد. نگران هیچ گونه آسیبی نباشید. به زنان باردار توصیه می شود، تا پایان دوران بارداری لیزر درمانی را فراموش کنند. در دوران شیردهی مشکلی ایجاد نمی کند.

زمان مورد نیاز برای جلسات لیزر

زمان مورد نیاز برای جلسات لیزر ، با توجه به نوع موضع مورد نظر مشخص می شود. به طور مثال: نواحی زیر بغل و بیکینی 10 دقیقه ، صورت 5 دقیقه ، پاها 40 دقیقه، دست 20 دقیقه و کل بدن 3 ساعت، طول می کشد.  البته دقایقی را برای استراحت فرد و خنک شدن دستگاه باید در نظر گرفت. هزینه هر یک از قسمت های فوق نیز متفاوت می باشد. برای اطلاع بیشتر با کلینیک تماس حاصل فرمائید.

لینکهای مرتبط 

لیزر موهای زائد برای مردان 

بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد برای آقایان 

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

مزایای لیزر موهای زائد

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد 

طریقه از بین بردن موهای زائد 

رفع موهای زائد

مرکز لیزر در کرج