چگونگی عملکرد لیزر موهای زائد

همه چیز درباره هایفوتراپی
همه چیز درباره هایفوتراپی
سپتامبر 14, 2018
لیزر موهای زائد
همه چیز درمورد لیزر موهای زائد
سپتامبر 14, 2018
چگونگی عملکرد لیزر موهای زائد

چگونگی عملکرد لیزر موهای زائد

در این مقاله با چگونگی عملکرد لیزر موهای زائد بیشتر آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

چگونگی عملکرد لیزر موهای زائد

چگونگی عملکرد لیزر موهای زائد

چگونگی عملکرد لیزر موهای زائد

رفع موهای زائد از طریق لیزر

همانطور که می دانید برای رفع موهای زائد ، الگوهای متفاوتی مورد استفاده عموم قرار می گیرد. هر کدام از آنها شرایط خاص خود را خواهند داشت. افرادی که لیزر را روش انتخابی خود قرار می دهند، بهتر است قبل از هر گونه اقدام، در این زمینه اطلاعات صحیح کسب نمایند. برخی از افراد مبنی بر قیمت ارزان تر و یا تحت تأثیر تبلیغات کاذب جذب مراکزی می گردند که نوع دستگاه ها و حتی روش انجام کار آنها خارج از استاندارد های تعیین شده می باشد. این موضوع باعث می شود فرد به نتیجه مورد نظر خود نرسد. پس توصیه ما به شما عزیزان، انتخاب مرکز لیزر تخصصی و معتبر می باشد. عملکرد لیزر به عنوان یک روش دائمی برای از بین بردن موهای زائد ، به گونه ای است که فولیکول مو را (سلول های ایجاد کننده مو) مورد هدف قرار داده و از بین می برد. در صورتی که در دیگر روش ها ساقه مو به طور موقت از بین می رود و بعد از مدتی کوتاه مانند قبل، رشد موهای زائد آغاز می شود. به این دلیل افراد به انتخاب لیزر ترغیب می شوند.

نکات مهم پیرامون لیزر موهای زائد

دو فاکتوری که در عمل لیزر بایست مورد توجه زیاد قرار گیرد، تجربه و تخصص تکنسین و  انتخاب نوع دستگاه با معیار های استاندارد و معتبر می باشد. با توجه به نوع و جنس پوست هر فرد طول موج دستگاه لیزر تغییر خواهد کرد. حتی تعداد جلسات لازم برای هر فرد با توجه به شرایط آن متفاوت خواهد بود. در نظر گرفتن تمامی نکات ذکر شده پیرامون لیزر درمانی در نتیجه نهایی مؤثر خواهد بود.

عملکرد لیزر موهای زائد

لیزر نوعی اشعه نوری است که در علم پزشکی به دلیل دارا بودن ویژگی های منحصر به فرد خود از کاربردهای بالایی برخوردار می باشد. از بین بردن موهای زائد یکی از کارایی های مهم لیزر است. عملکرد لیزر موهای زائد بر اساس رنگدانه های ملانین موجود در مو می باشد. لیزر در آن بخش از پوست که حاوی موهای آزار دهنده زائد است، تابیده می شود. انرژی لیزر توسط رنگدانه های ملانین موجود در موها جذب می گردد. میزان نفوذ انرژی اشعه تابیده شده، 2 الی 3 میلی متر در عمق پوست می باشد. در آن قسمت سلول های ایجاد کننده مو قرار گرفته است. در اثر انرژی ارسالی مورد آسیب قرار گرفته و تخریب می گردند.

لینکهای مرتبط 

همه چیز درباره لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد برای مردان 

بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد برای آقایان 

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

مزایای لیزر موهای زائد

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد 

طریقه از بین بردن موهای زائد 

رفع موهای زائد

مرکز لیزر در کرج