همه چیز درباره هایفوتراپی

همه چیز درباره میکرونیدلینگ
همه چیز درباره میکرونیدلینگ
سپتامبر 16, 2018
چگونگی عملکرد لیزر موهای زائد
چگونگی عملکرد لیزر موهای زائد
سپتامبر 14, 2018
همه چیز درباره هایفوتراپی

همه چیز درباره هایفوتراپی

برای جوانسازی پوست روش های متفاوتی مانند: هایفوتراپی ، میکرونیدلینگ ، لیزر و RF فرکشنال مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله پیرامون یکی از این روش ها تحت عنوان: همه چیز درباره هایفوتراپی ، اطلاعاتی در اختیار کاربران گرامی قرار می دهیم.

همه چیز درباره هایفوتراپی

همه چیز درباره هایفوتراپی

همه چیز درباره هایفوتراپی

چگونگی عملکرد روش هایفوتراپی

در روش هایفوتراپی لیفتینگ پوست صورت و گردن به صورت غیر تهاجمی صورت می گیرد. در واقع این روش نیاز به جراحی ندارد. این موضوع بخش زیادی از نگرانی های افراد را کاهش می دهد. در فرآیند هایفوتراپی امواج مافوق صوت با انرژی بسیار زیاد نقش مهمی را ایفا می کند. هایفوتراپی به صورت کاملاٌ تخصصی در سراسر دنیا قابل اجرا می باشد. انرژی مافوق صوت با دستگاه هایفو (Hifu) تا عمق 4.5 میلی متر به زیر پوست نفوذ می کند. انرژی حرارتی ایجاد شده باعث تحریک کلاژن سازی می شود. بافت پوست طی عملکرد ایجاد شده فعالیت خود را آغاز می کند. هایفوتراپی در یک جلسه درمانی انجام می شود و بدون هیچ وقفه ای بعد از درمان می توانید به فعالیت روزانه خود ادامه دهید.

کاربرد های روش هایفوتراپی

پوست در اثر فاکتورهایی مانند: بالا رفتن سن، شرایط محیطی مختلف  و استرس دچار شل شدگی و افتادگی می شود و دیگر حالت شفافیت و شادابی خود را از دست می دهد. این موضوع در کاهش اعتماد به نفس افراد به ویژه آنهایی که در اجتماع حضور پر رنگ تری دارند، اثر بخشی برجسته ای خواهد گذاشت. هایفوتراپی یکی از روش هایی است که می تواند به هر یک از آنها در جوانسازی پوست کمک کند. هایفوتراپی یکی از پیشرفته ترین روش های جدید، با هدف لیفت صورت مورد استفاده قرار می گیرد. هایفوتراپی در مواردی مانند: کم کردن خطوط خنده و گریه – زاویه سازی فک – از بین بردن غبغب – لیفت پوست صورت و گردن – رفع کلیه چین و چروک های پوستی و جوانسازی پوست کاربرد بالایی دارد.

هایفوتراپی برای چه افرادی مورد استفاده قرار می گیرد؟

برخی از افراد بعد از اتمام یک دوره رژیم لاغری، نگران افتادگی و شل شدگی پوست صورت و گردن خود هستند. امروزه متد هایفوتراپی به آنها این اطمینان را می دهد که دیگر به این موضوع فکر نکنند. هایفوتراپی برای افرادی که پوست صورت و گردن آنها شلی و افتادگی خفیف تا متوسطی دارد، بهتر عمل می کند. کسانی که دچار افتادگی های شدید شدند، نمی توانند جزء انتخاب های مناسب هایفوتراپی قرار گیرند. این دسته از افراد باید از روش های ترکیبی RF فرکشنال و هایفوتراپی استفاده نمایند. نتیجه هایفوتراپی پس از دو ماه قابل رؤیت خواهد بود.

مدت زمان اثر بخشی هایفوتراپی

میزان ماندگاری نتیجه هایفوتراپی به عوامل ذیل بستگی دارد:‌

 • سن
 • ژنتیک
 • میزان شلی و افتادگی
 • نوع رژیم غذایی

با در نظر گرفتن تمامی موارد بالا، ماندگاری لیفت ناشی از روش هایفو تقریباً دو سال می باشد. در صورت تمایل به همیشه جوان ماندن می توانید این روش را هر یک یا دو سال یکبار تمدید کنید.

هایفوتراپی و مزایای استفاده از آن

هایفوتراپی ، علاوه بر اینکه یک روش غیرتهاجمی است، از امنیت بالایی نیز برخوردار می باشد و از لحاظ پزشکی به بیماران اطمینان خاطر و اعتماد به نفس می دهد. به سرعت می توانید بعد از درمان با هایفو به فعالیت های روزمره خود ادامه دهید. علی رغم مزایای هایفوتراپی به شما عزیزان یادآوری می کنیم، در موارد ذیل از این روش استفاده نکنید.

هایفوتراپی ممنوع

 • زنان باردار و شیرده
 • به تازگی تحت درمان بوتاکس قرار گرفته اند.
 • صورت یا گردن آنها پروتز های فلزی در بر دارد.
 • در بدن آنها دستگاه برقی گذاشته شده باشد.
 • ضایعه و زخم های باز در صورت
 • هموراژیک
 • پروتزهای پوستی غیر موقت

لینکهای مرتبط 

اقدامات قبل و بعد از هایفوتراپی 

سؤالات متداول درباره هایفوتراپی 

هزینه درمان با هایفوتراپی 

مزایای استفاده از هایفدوتراپی 

ممنوعیت های درمان با هایفوتراپی 

هایفوتراپی و موارد استفاده از آن 

هایفوتراپی در کرج 

هایفوتراپی چیست؟

کاندیدای مناسب هایفوتراپی