انواع لیزر

مرکز لیزر در کرج

مرکز لیزر در کرج با مدیریت تارا صفاری – ما با دارا بودن برترین دستگاه های روز دنیا در زمینه اختصاصی لیزر در کرج توانسته ایم جزء یکی از برترین مراکز لیزر در کرج شویم . از آنجا که عمل لیزر بر روی پوست در طولانی مدت ممکن است اشکالاتی را در مرور زمان به وجود بیاورد ما محلی را تخصصی برای لیزر به وجود آورده ایم تا محققان ما با تحقیق بر روی برترین دستگاه های روز دنیا و انتخاب موثر ترین و کم ضرر ترین این دستگاه ها بتوانند تا خطرات ناشی و نفوذ در عمق پوست را از بین ببرند . متاسفانه بسیاری از دستگاه هایی که در حال استفاده می باشد .

ممکن است دستگاه های خوبی نباشند و عزیزانی که برای زیبایی و لیزر در کرج برای انجام برداشت کامل موهای زائد اقدام میکنند. ممکن است خطرات ناشیاز آن به آنها آسیب برساند .  ما به شما پیشنهاد میکنیم تا با تحقیق و مطالعه بیشتر در ابتدا دستگاه های لیزر  موجود در بازار و سپس شناخت از سیستم فیزیکی خود بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید .

در این محیط مرکز لیزر تارا صفاری در کرج ما توانسته ایم : در بین چندین دستگاه های معتبر و اورجینال روزدنیا تعدادی را در این مرکز داشته باشیم تا برای هر پوست و فیزیک و اختلاف مقاومت پوست بین خانم ها و آقایان  بهترین را به شما معرفی نماییم تا در معرض آسیب کمتر تابش و فرکانس آن قرار بگیرید و در کمترین مراحلشما به بهترین بازخورد ممکن دسترسی پیدا کنید .

مرکز لیزر در کرج با مدیریت تارا صفاری

امروزه دستگاه های بسیاری برای لیزر کردن اندام خانم ها و آقایان معرفی شده است و متاسفانه افراد سود جو با ساخت قلبی انواع این دستگاه ها وارد بازار شده اند و حتی تشخیص اصل بودن و غیر اورجینال بودن آنها برای بسیاری  از متخصصین ما کاری دشوار به حساب می آید که ممکن است نتوانند در به دست آوردن دستگاه اصلی موفق باشند. ما برای اضافه کردن دستگاه ها و انواع خدمات لیزر کرج توانسته ایم با قرارداد با برترین نمایندگی ها در کرج وارد معامله شویم و به شرط ضمانت اصلی با برترین دستگاه های استان در خدمت همشهریان عزیز استان کرج باشیم .

مرکز-لیزر-در-کرج

مرکز-لیزر-در-کرج

مرکز-لیزر-در-کرج-2

مرکز-لیزر-در-کرج-2

اما به نظر شما بهترین دستگاه لیزر برای اندام شما دایود است ؟

الکس یا آی پی ال ؟

بهتر است بیشر با سیستم و عملکرد هر کی از این دستگاه ها آشنا شویم . ما به شما پیشنهاد میکنیم تا قبل از هر یک از اعمال زیبایی و یا جراحی بر روی اندام خود قبل از آن تا حد امکان تحقیق و پرس و جو انجام دهید و تا می توانید از شرکت ها ، دکترها ، متخصصین و سایر جاها اطلاعات کسب کنید ، زیرا شما از بعد عمل هر یک از این دستگاه ها بر روی اندام خود بی خبر خواهید بود و ممکن است عملکرد ناصحیح و یا نوع انجام مسئول آن به شکل ناصحیح باشد و نتواند بافت پوستی شما را به درستی تشخیص دهد ، همین امر باعث میگردد که سوختگی شدید و یا خشگی پوست و در موارد بدتر اگزما روی پوست شما شکل بگیرد که جبران همچین چیزی بسیار سخت و هزینه بردار خواهد بود .

فقط تقاضای ما برای شما عزیزان این است که شما با نیت زیباتر شدن و یا سایر عناوین وارد یک فضایی می شوید که نه تحقیقی کرده اید و نه از دستگاهی که قرار است روی شما کار شود اطلاعات دارید .  همین امر کافیست تا برای شما یک عمر پشیمانی حاصل کند . دستگاه های لیزر واقعا حساسیت ها و خصوصیات خاص به خود را دارند، پس ما به شما پیشنهاد میکنیم که قبل از آمدن میتوانید با شماره های موجود بر روی سایت در ابتدا تماس حاصل نمایید و پس از کسب اطلاعات و به دست آوردن آگاهی کامل از عملکرد هر یک از دستگاه های موجود در مرکز لیزر در کرج به درستی انتخاب نمایید .

این مشاوره میتواند هم به صورت حضوری حاصل گردد و هم به صورت مشاوره تلفنی ، بسیاری از اطلاعات دیگر را هم ما در دانشنامه سایت و یا اینستاگرام خود موجود کرده ایم تا بتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آنها مراجعه نمایید .

مرکز لیزر در کرج

مرکز لیزر در کرجخوب بهتر است که کمی بحث بیشتری در مورد دستگاه ها داشته باشیم :

دستگاه IPL به عنوان یک دستگاه لیزر محسوب نمی شود .

این دستگاه با تمرکز بر حرارت و قدرت نوری خود در سطح پوست در دفعات سبب می شود

تا موی شما که تمرکز بیشتر بر روی ساقه ها و ریشه آن است، در دفعات سوزانده شود تا

به طور کامل ریشه از بین برود و دیگر رشدی نکند.

اما دستگاه های الکساندر و دایود به شکل دیگری عمل می کنند .

این دستگاه ها با ارسال اشعه به عمق پوست و لایه های پایینی در دفعات بین 6 تا 12 بار به مرور باعث

از بین رفتن ریشه و نازکی ساقه های مو میشوند و رفته رفته مو دیگر از ریشه رشد نخواهد کرد .

در بین این سه دستگاه ها که اعلام شده است هنوز عوارض جانبی خاصی مشاهده نشده است و

عدم نارضایتی خاصی اعلام نشده است اما عدم این عوارض برای دستگاه های اصل و اورجینال کارخانه ای

میباشد و ممکن است افرادی که از دستگاه های مشابه و یا غیر اصل استفاده کرده اند

دارای عوارضی جبران ناپذیرشده باشند که بعضی ها سوختگی شدید و به

وجود آمدن تورم زیاد در پوست خود را عنوان کرده اند .

مرکز امور لیزر و زیبایی تارا صفاری جهت آشنایی شما عزیزان و بهبود

حال شما عزیزان با همکاری مشاوران در استان البرز این امکان را برای

مراجعین محترم فراهم ساخته است تا بتوانند در هر زمان و مکان ممکن با ما

تماس حاصل نمایند تا قبل از مراجعه از تمامی سیستم ها و دستگاه ها به طور کامل

مشاوره گرفته و آگاهی کامل را داشته باشند .

مرکز جوان سازی پوست میکرونیدلینگ در کرج
مرکز لیزر و کلینیک موهای زائد در کرج

تماس با لیزر کرج

 


کرج
جهانشر – میدان سپاه – بلوار جمهوری
نبش کوچه بیژن شرقی
ساختمان بهار – طبقه 5 واحد 17

E-mail me: Info@tarasaffari.com

اطلاعات تماس :

 02634462646
09123606284 ( پوست و لیزر )
09104373073  ( بوتاکس و ژل )